Historia Firmy

Firma Widan powstała w 1991 roku w następstwie dynamicznych przemian gospodarczych, jakie miały miejsce w Polsce. Pierwszą siedzibą firmy było 25 metrowe pomieszczenie w budynku mieszkalnym właścicieli. W 1995 roku firma zakupiła budynek przy ulicy Jasińskiego w Przemyślu, gdzie do dziś mieści się jej główna siedziba. Mimo znaczącego rozwoju Widan nadal pozostaje firmą rodzinną w którą czynnie zaangażowało się kolejne pokolenie.

W przeciągu 30 lat istnienia Widan systematycznie powiększa się o kolejne oddziały a także rozbudowuje i modernizuje już istniejące.

W 2008 roku rozpoczął działalność oddział w Rzeszowie, którego siedziba mieści się obecnie w miejscowości Świlcza. Oddział w Świlczy zaopatruje Klientów z Rzeszowa i północnego obszaru województwa podkarpackiego jak również wschodniej części województwa małopolskiego. Od roku 2020 w oddziale mają miejsce cykliczne inwestycje w tym rozbudowa powierzchni biurowej i magazynowej.
Rok 2011 to kolejne poszerzenie firmy i otwarcie oddziału w Krakowie. Dzięki tej inwestycji docieramy do Klientów z pozostałej części Małopolski oraz województwa śląskiego.

W maju 2014 roku rozpoczął działalność oddział w Piasecznie k. Warszawy. Jest to najmłodsza ale bardzo dynamicznie rozwijająca się filia firmy która w ciągu kilku lat istnienia już zyskała wysokie uznanie klientów z obszaru Polski centralnej.

Dlaczego my?

DOŚWIADCZENIE

Dzięki wieloletniej obecności na rynku oraz pracy z wieloma klientami, uzyskaliśmy bezcenne doświadczenie.

ELASTYCZNOŚĆ

Zawsze dostosowujemy się do wymagań, terminów oraz indywidualnych oczekiwań naszych klientów.

JAKOŚĆ

Nasze doświadczenie oraz indywidualne podejście sprawiają, że nasi klienci są zawsze zadowoleni.